Reference

Olomoucký kraj 2017


Jihomoravský kraj 2017


Moravskoslezský kraj 2017


Moravskoslezský kraj 2017


Moravskoslezský kraj 2016

Město Ludgeřovice nám v roce 2015 zadalo vypracovat studii dětského hřiště na krásném pozemku parčíku pod kostelem. Ve spolupráci s místními maminkami vznikl projekt, jehož realizace následovala v dalším roce. Jako gen. dodavatel uspěla v soutěži nedaleko sídlící stavební firma Vjačka, s.r.o., pro kterou jsme herní prvky vyrobili.

Nízká zídka se sedáky pomyslně rozděluje hřiště na dvě části. Části pro větší děti dominuje velká multifunkční sestava. Dopadová plocha je z kvalitní dřevní štěpky. Část pro malé děti zahrnuje pískoviště, pětivěžovou sestavičku v systému 18+ a houpačky. Povrch je z lté gumy (EPDM).

Video ze slavnostního otevření hřiště spustíte zde.


Moravskoslezský kraj 2016

Na podzim roku 2015 proběhla velkorysá rekonstrukce rozsáhlého prostranství u ZŠ a MŠ v Žabni u Frýdku-Místku. Dokončení a slavnostní otevření proběhlo na jaře 2016. Projekt měl dvě části, které se realizovali souběžně. Prní část představovala obnovu zahrady MŠ v přírodním stylu, druhá část vybudování veřejně přístupného dětského hřiště jako součást cyklostezky na přiléhajícím pozemku.

Reportáž ze slavnostního otevření.


Moravskoslezský kraj 2016

Pro město Karvinou jsme zrekonstruovali staré a nepoužívané dětské hřiště v Karviné-Mizerově. Ve výběrovém řízení uspěl náš návrh oploceného dětské hřiště o rozměrech 14 x 18m. Na větší části je povrch z lité EPDM, menší část s pískovištěm má jako podklad umělý trávník.

Reportáž TV Polar ze dne otevření spustíte zde


Moravskoslezský kraj 2016

V mateřské škole v Melči proběhla rekonstrukce zahrady v přírodním stylu. Různé přírordní prvky, jezírko, vrbové tunely a prostorný altán doplňují naše dřevěné herní prvky. Dominuje jim pětivěžová herní sestava systému 110 s lanovými prvky v přírodní béžové barvě. 


Jihomoravský kraj 2015

Součástí rekonstrukce sportovního hřiště u ZŠ Horníkova v Brně - Líšni bylo i dětské hřiště. Ve dvou plochách spojených výškově schůdky je hřiště pro nejmenší s pískovištěm, skluzavkou, houpačkou a velkým kolotočem a ve vyšší části je pak "cvičební hřiště" se šplhacími soupravami a hrazdou. Povrch z lité EPDM.  


Moravskoslezský kraj 2015

Město Jablunkov pořídilo pro příznivce street workoutu nové hřiště. V klidné části města poblíž lesa nabízí hřiště 6 prvků pro cvičení s vlastní váhou těla. Dopadová plocha z kvalitní dřevěné štěpky poskytuje dobrou úroveň tlumení pádu a do prostředí výborně zapadá.

Slavnostní otevření proběhlo v pátek 7.8.2015.

Další informace na stránkách klubu Street workout Jablunkov.


Moravskoslezský kraj 2014

Pro gen. dodavatele stavby - firmu STRABAG jsme vyrobili prvky dětského hřiště sloužící dětem zaměstnanců firmy Brose. Fotky potvrzují, že se dílo podařilo.


Moravskoslezský kraj 2014


Olomoucký kraj 2014


Zlínský kraj 2014

Zahrada mateřské školy v Košíkách prošla velkou rekonstrukcí. Cílem bylo rozdělit svažitý pozemek na ovocný sad, naučnou stezku a herní část umístěnou v nejdostupnější - spodní části pozemku. Hlavní herní sestava využívá teras a výškově kopíruje terén bez nutnosti tvořit dopadové plochy. V nejvyšším bodě je šestiboká věž pojatá jako rozhledna s okénky a vestavnými lavicemi. 


Moravskoslezský kraj 2014

Do nově zrekonstruovaného prostranství městského obvodu Ostrava-Petřkovice jsme postavili dětské hřiště pro měnší děti. Třívěžová sestava Jana s nerezovou skluzavkou je v části s kačírkovým povrchem, v pískové ploše pak oblíbená "laboratoř".


Olomoucký kraj 2014

Obnova zahrady další mateřské školy v Šumperku. Středem zájmu dětí se ihned stala sestava "Vrchlický" - modifikace oblíbené čtyřvěžové sestavy "Kvatro". Nejmenším dětem poslouží sestava "lipnická" s výškou podlážek pouhých 50 cm. Nedílnou součástí je 15 m dlouhá "opičí dráha" - pětidílná kombinace malého lanové parku. Dopadové plochy z kačírku v případě větších výšek pádu.       


Moravskoslezský kraj 2014

Malé, ale útulné dětské hřiště v areálu TJ Nebory. Investor se postaral o stavební připravenost a dokončovací práce včetně dopadové plochy z kvalitní drcené dřevní štěpky.


Pardubický kraj 2014

Dovybavení zahrady 1. mateřské školy v Litomyšli pod Zámkem. Jednoduché balanční prvky jako sestava MLP, řetězový most a sestavička v systému 18+ pro nejmenší děti. Houpačka "hnízdo" řady MLP. Všechno s výškou pádu do 1m.


Olomoucký kraj 2014

Rekonstrukce zahrady mateřské školy v Šumperku. Zahradě dominují kombinované sestavy v systému 110, jedna v části pro větší děti spolu s houpačkou, druhá s výškou pádu do 1m v části pro menší. Sestavy doplňují prvky řady "malý lanový park" a oblíbená "šeptanda". Dopadové plochy z kačírku. 


Středočeský kraj 2014

Obnova staršího dětského hřiště v centru obce. Investor se postaral o zemní práce a zajistil dopadové plochy ze dřevní štěpky. Hřiště poskytuje zázemí pro děti od 3 let, nejmenší děti mají k dispozici prostorné pískoviště, starším je určena dvouvěžová sestava s novými typy výstupů a kombinovaná houpačka (ptačí hnízdo/dvoumístná). Fotografie jsou pořízeny těsně před dokončením dopadových ploch.   


Proč naše hřiště?

25 let na trhu
Více než 4000 realizací
Vyrobeno v České republice
Spolehlivý servis