O nás

Jsme česká firma, která již více než 30 let navrhuje, vyrábí a staví venkovní dětská hřiště. Nabízíme stabilní a trvanlivé konstrukce, kvalitní materiály a nevtíravý vzhled. Hlavním materiálem konstrukcí je kvalitní masivní dřevo, své důležité místo však mají u nás i ocelové prvky, zejména nerezavějící ocel, která se se dřevem skvěle doplňuje.

V našem sortimentu naleznete především vlastní výrobky. Disponujeme nejrozvinutějším stavebnicovým systémem herních sestav (systém 110). Vyrábíme houpačky v různém provedení konstrukce, lanové prolézačky řady "velký a malý lanový park", kolotoče z nerezi, dětské domečky, multifunkční sestavy systému 18+ pro nejmenší děti, lanové dráhy, dětská staveniště a další prvky, které rádi upravíme na míru. 

Spolupracujeme s německou firmou smb-seilspielgeraete Berlin, kterou zastupujeme v ČR a na Slovensku. Z jejich nabídky do projektu můžeme nabídnout širokou škálu lanových pyramid, zemních trampolín a dalších zajímavých prvků.

Ke všem výrobkům vlastníme certifikáty typu vydané autorizovanou osobou TÜV SÜD Czech s.r.o. Vyrábíme tedy nejen hřiště, která se dětem líbí, ale která jsou také pro ně bezpečná.

Naše služby zahrnují komplexní řešení zakázek od návrhu po stavbu hřiště včetně dopadových ploch, oplocení a zahradnických úprav. Následně provádíme servis a odborné kontroly našich výrobků. 

Neváhejte nás proto se svým záměrem oslovit, rádi za Vámi přijedeme a navrhneme Vám nejlepší řešení. Na dětech pak sami uvidíte, že HRA S námi baví.

Proč naše hřiště?

více než 30 let na trhu
Více než 4000 realizací
Vyrobeno v České republice
Spolehlivý servis