O nás

Navrhujeme, vyrábíme a stavíme venkovní dětská hřiště. Krásná a bezpečná hřiště, která se dětem líbí. Nabízíme stabilní a trvanlivé konstrukce, kvalitní materiály a nevtíravý vzhled. Hlavním materiálem konstrukcí je kvalitní masivní dřevo, své důležité místo však mají u nás i ocelové prvky, zejména nerezavějící ocel, která se se dřevem skvěle doplňuje.

V našem sortimentu naleznete především vlastní výrobky. Disponujeme nejrozvinutějším stavebnicovým systémem herních sestav (systém 110). Vyrábíme houpačky v různém provedení konstrukce, lanové prolézačky řady "velký a malý lanový park", kolotoče z nerezi, dětské domečky, multifunkční sestavy systému 18+ pro nejmenší děti, lanové dráhy, dětská staveniště, atd.

Naše nabídka zahrnuje i širokou škálu lanových pyramid, zemních trampolín a dalších zajímavých prvků od německé firmy smb-seilspielgeraete Berlin, kterou zastupujeme v ČR a na Slovensku.

Ke všem výrobkům vlastníme certifikáty typu vydané autorizovanou osobou TÜV SÜD Czech s.r.o.

Nabízíme komplexní řešení zakázek od návrhu po stavbu hřiště včetně dopadových ploch, oplocení a zahradnických úprav. Následně provádíme servis a odborné kontroly našich výrobků. 

Neváhejte nás proto se svým záměrem oslovit, rádi za Vámi přijedeme a navrhneme Vám nejlepší řešení. Na dětech pak sami uvidíte, že HRA S námi baví.

Proč naše hřiště?

25 let na trhu
Více než 4000 realizací
Vyrobeno v České republice
Spolehlivý servis